باریک‌ترین گوشی هوشمند دنیا ممکن است محکم‌ترین نیز باشد

اوپو که مجهز به یک نمایشگر ۴.۳ اینچ Super AMOLED Plus با وضوح ۵۴۰×۹۶۰، پردازنده دو هسته‌ای ۱.۵ گیگاهرتز، ۱۶ گیگابایت حافظه داخلی، ۱ گیگابایت رم، دوربین پشت ۸ مگاپیکسل و دوربین جلو ۱.۳ مگاپیکسل و اندروید ۴ ساندویچ بستنی است، روی کاغذ یک گوشی معمولی با مشخصات مناسب است.

اما اگر کمی بیشتر آن را مورد بررسی قرار دهیم متوجه می‌شویم که به شدت محکم است. آنقدر محکم که بتواند حتی به عنوان چکش مورد استفاده قرار گیرد. در ویدئوی زیر می‌بینید که با Oppo Finder از سمت نمایشگر جلو روی میخ‌ها کوبیده می‌شود و در آخر هیچ خشی روی آن نمی‌افتد.

چند نفر از شما می‌توانید گوشی هوشمندتان را از جیبتان خارج کرده و بدون استرس چند میخ را روی تخته بکوبید؟ من فکر نمی‌کنم عده زیادی بتوانند این کار را انجام دهند.

نمایشگر ۴.۳ اینچ Super AMOLED Plus

اوپو فایندر با قیمت ۳۹۳ دلار ارزان به فروش می‌رسد. این محصول به عنوان باریک‌ترین گوشی جهان به نظر گوشی خوبی است. اما باید یادآور شویم که این ضخامت به قیمت نداشتن جک هدفون ۳.۵ میلیمتر به وجود آمده است. نظر شما در مورد این گوشی چینی چیست؟

/ 1 نظر / 71 بازدید
jobs

استخدام شرکت بزرگ و معتبر در اصفهان و تهران استخدام در شرکت های بیمه ای معتبر مصاحبه استخدامي و گزينش نيروي انساني استخدام گسترده ی یک شرکت تولیدی صنعتی در شرق تهران استخدام آژانس هواپیمایی معتبر استخدام یک شرکت معتبر معدنی در زنجان استخدام یک شرکت معتبر سازنده ی تجهیزات پالایشگاهی و پتروشیمی استخدام در شرکت نماد (آیکن) استخدام در شرکت های بیمه ای معتبر نکاتی برای حفظ سلامت نكاتي در مورد نوشتن رزومه و نامه استخدامي استخدام شرکت مهندسی،ساختمانی در تهران استخدام یک شرکت تولیدی واقع در کرج استخدام موسسه تحقیقاتی رنگ امیرکبیر (مترا) دعوت به همکاری گروه سارگن در سراسر کشور گزینش و استخدام علمی با تاکید بر آزمونها استخدام شرکت پخش بانی چاو استخدام موسسه خیریه محک فراخوان همکاری در شرکت مشاورین مبنا استخدام کارگزاری رسمی بیمه تامین زندگی فردا http://www.jobs.xzn.ir